OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QA
DigiKeys produktnummer
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QATR-ND - Remsa och spole (TR)
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QACT-ND - Remsbit (CT)
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
XTAL OSC XO 32.7680KHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-5,5V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QA Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,6V-5,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±20ppm vid 25°C
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
0,5µA
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x1,5)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Utgång
CMOS
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)