RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1
DigiKeys produktnummer
2151-RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1CT-ND - Remsbit (CT)
2151-RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
CRYSTAL 25.0MHZ 13PF SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±7ppm Kristaller 13pF 30 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
13pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±7ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)