RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1
DigiKeys produktnummer
2151-RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1TR-ND - Remsa och spole (TR)
2151-RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1CT-ND - Remsbit (CT)
2151-RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RH100-24.000-8-1015-EXT-TR-NS1
Beskrivning
CRYSTAL 24.0MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)