P1166.473NLT | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | P1166.473NLT |
Beskrivning | FIXED IND 47UH 830MA 260 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 11 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 47 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 830 mA Max. 260mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | P1166.473NLT Modeller |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 260mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 12MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-130°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,297" x B 0,297" (7,54 x 7,54mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,138" (3,51mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 830mA |