SLF7032T-470MR67-2PF
DigiKeys produktnummer
445-2008-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2008-1-ND - Remsbit (CT)
445-2008-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SLF7032T-470MR67-2PF
Beskrivning
FIXED IND 47UH 670MA 288 MOHM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 670 mA Max. 288mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SLF7032T-470MR67-2PF Modeller
Kategori
Strömklassning (Ampere)
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 288mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,276" (7,00 x 7,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,134" (3,40mm)