BPPM00090748272X00
DigiKeys produktnummer
553-BPPM00090748272X00TR-ND - Remsa och spole (TR)
553-BPPM00090748272X00CT-ND - Remsbit (CT)
553-BPPM00090748272X00DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BPPM00090748272X00
Beskrivning
CMC 2A 2LN 2.7 KOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 2.7 kOhms @ 100 MHz 2A DCR 86mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
2A
Tillverkare
Pulse Electronics
DC-resistans (DCR) (max)
86mOhm
Serie
Märkspänning - DC
80V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,354" x B 0,276" (9,00 x 7,00mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,189" (4,80mm)
Impedans @ frekvens
2.7 kOhms @ 100 MHz