PSAA18U-120L6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Phihong USA
I lager: 0
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
I lager: 0
Datablad
12V 18 W AC/DC Extern Stationär dator (klass I) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
PSAA18U-120L6
DigiKeys produktnummer
993-1304-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PSAA18U-120L6
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Kraftförbrukning utan last
100mW (max.)
Effektivitet
Nivå VI, CoC Tier 2
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
0°C-40°C
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 10,0mm
Form
Stationär dator (klass I)
Sladdlängd
59" (1,50 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C14
Storlek/dimension
L 4,06" x B 1,93" x H 1,32" (103,0 x 49,0 x 33,5mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
CE, cULus
Ström - utgång (max)
1,5A
Vikt
0,309 lb (140,16 g)
Effekt (Watt)
18 W