GST18B12-P1J är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Phihong USA
I lager: 0
Datablad
12V 18 W AC/DC Extern Stationär dator (klass II) Adapter Strömsladd (säljs separat) Ingång
GST18B12-P1J
DigiKeys produktnummer
1866-2060-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GST18B12-P1J
Beskrivning
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
GST18B12-P1J Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Kraftförbrukning utan last
75mW (max.)
Tillverkare
MEAN WELL USA Inc.
Polarisering
Positiv mitt
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
Nivå VI
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-30°C-70°C
Använd region
Internationellt
Utgångskontakt
DC-plugg, 2,1mm ID x 5,5mm YD x 11,0mm
Form
Stationär dator (klass II)
Sladdlängd
47,2" (1,20 m)
Ingångstyp
Strömsladd (säljs separat)
Ingångsanslutning
IEC 320-C8
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 3,11" x B 2,13" x H 1,30" (79,0 x 54,0 x 33,0mm)
Spänning - utspänning
12V
Godkännande myndighet
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Ström - utgång (max)
1,5A
Basproduktens nummer
Effekt (Watt)
18 W