050R6-152B
DigiKeys produktnummer
HFF-06U-06-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
050R6-152B
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 5.98"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 5,984" (152,00mm)
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Parlex USA LLC
Längd
5,984" (152,00mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,140" (3,56mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Topp på båda sidorna, stöd på båda sidorna
Kabeltyp
FFC, FPC
Basproduktens nummer
Antal ledare
6
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 407
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 33,21000kr 33,21
10kr 28,22700kr 282,27
25kr 26,46080kr 661,52
50kr 25,19620kr 1 259,81
100kr 23,99190kr 2 399,19
250kr 22,48916kr 5 622,29
500kr 21,41592kr 10 707,96
1 000kr 20,39414kr 20 394,14
2 500kr 19,11840kr 47 796,00
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 2"
I lager: 531
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 3"
I lager: 1467
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 4"
I lager: 120
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 5"