050R6-102B
DigiKeys produktnummer
HFF-06U-04-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
050R6-102B
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 4"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Parlex USA LLC
Längd
4,000" (101,60mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,140" (3,56mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Topp på båda sidorna, stöd på båda sidorna
Kabeltyp
FFC, FPC
Basproduktens nummer
Antal ledare
6
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 120
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 29,92000kr 29,92
10kr 25,45300kr 254,53
25kr 23,85520kr 596,38
50kr 22,71660kr 1 135,83
100kr 21,63090kr 2 163,09
250kr 20,27556kr 5 068,89
500kr 19,30776kr 9 653,88
1 000kr 18,38660kr 18 386,60
2 500kr 17,23638kr 43 090,95
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 2"
I lager: 531
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 3"
I lager: 1467
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 5"
I lager: 1097
CABLE FFC/FPC 6POS 0.5MM 5.98"