050R18-51B
DigiKeys produktnummer
HFF-18U-02-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
050R18-51B
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 2"
Detaljerad beskrivning
18 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 2,000" (50,80mm)
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Parlex USA LLC
Längd
2,000" (50,80mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,140" (3,56mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Topp på båda sidorna, stöd på båda sidorna
Kabeltyp
FFC, FPC
Basproduktens nummer
Antal ledare
18
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 1 597
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 26,64000kr 26,64
10kr 22,64400kr 226,44
25kr 21,22400kr 530,60
50kr 20,20940kr 1 010,47
100kr 19,24430kr 1 924,43
250kr 18,03892kr 4 509,73
500kr 17,17806kr 8 589,03
1 000kr 16,35836kr 16 358,36
2 500kr 15,33491kr 38 337,28
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 3"
I lager: 554
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 4"
I lager: 497
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 5"
I lager: 47
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 5.98"