050R18-102B
DigiKeys produktnummer
HFF-18U-04-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
050R18-102B
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 4"
Detaljerad beskrivning
18 Positioner FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Parlex USA LLC
Längd
4,000" (101,60mm)
Förpackning
Bulk
Längd - synliga ändar
0,140" (3,56mm)
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
Topp på båda sidorna, stöd på båda sidorna
Kabeltyp
FFC, FPC
Basproduktens nummer
Antal ledare
18
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 497
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 31,02000kr 31,02
10kr 26,38400kr 263,84
25kr 24,72720kr 618,18
50kr 23,54480kr 1 177,24
100kr 22,42000kr 2 242,00
250kr 21,01596kr 5 253,99
500kr 20,01280kr 10 006,40
1 000kr 19,05788kr 19 057,88
2 500kr 17,86573kr 44 664,32
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 2"
I lager: 1597
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 3"
I lager: 554
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 5"
I lager: 47
CABLE FFC/FPC 18POS 0.5MM 5.98"