T200X000VS1Y
DigiKeys produktnummer
298-18786-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T200X000VS1Y
Beskrivning
TAPE LABELING GREEN 2"X33.3YDS
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Etikettering Band Lim Grön 2,00" (50,80mm) X 100' (30,5m) 33,3 yd
Kategori
Bredd
2,00" (50,80mm)
Tillverkare
Panduit Corp
Längd
100' (30,5m) 33,3 yd
Förpackning
Bulk
Färg
Grön
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturintervall
-58°F-176°F (-50°C-80°C)
Remstyp
Etikettering
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Stöd, bärare
Vinyl
Hållbarhetstid
36 månader
Tjocklek
0,0042" (4,2 mil, 0,107mm)