T200X000VQ1Y
DigiKeys produktnummer
298-18785-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
T200X000VQ1Y
Beskrivning
TAPE LABELING BLUE 2"X33.3YDS
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Etikettering Band Lim Blue 2,00" (50,80mm) X 100' (30,5m) 33,3 yd
Kategori
Längd
100' (30,5m) 33,3 yd
Tillverkare
Panduit Corp
Färg
Blue
Förpackning
Bulk
Användning
Markeringstejp
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturintervall
-58°F-176°F (-50°C-80°C)
Remstyp
Etikettering
Hållbarhetstid, start
Tillverkningsdatum
Stöd, bärare
Vinyl
Hållbarhetstid
36 månader
Tjocklek
0,0042" (4,2 mil, 0,107mm)
Basproduktens nummer
Bredd
2,00" (50,80mm)