ERJ-S08F4421V är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Panasonic Industry
I lager: 5 746
Datablad
Uppgradering
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
4.42 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
ERJ-S08F4421V
DigiKeys produktnummer
ERJ-S08F4421V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-S08F4421V
Beskrivning
RES 4.42K OHM 1% 1/4W 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-S08F4421V Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)