ERJ-6GEYJ121V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 13 477
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Vishay Dale
Direkt
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
120 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film