ERJ-14YJ240U | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ERJ-14YJ240U |
Beskrivning | RES SMD 24 OHM 5% 1/2W 1210 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 24 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ERJ-14YJ240U Modeller |
Kategori | Egenskaper Automotive AEC-Q200 |
Tillv. | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 1210 (metrisk 3225) |
Artikelstatus Inte för nya designer | Leverantörens enhetsförpackning |
Resistans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Tolerans | Höjd - monterad (max) 0,028" (0,70mm) |