ERJ-12ZYJ621U
DigiKeys produktnummer
P620WTR-ND - Remsa och spole (TR)
P620WCT-ND - Remsbit (CT)
P620WDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-12ZYJ621U
Beskrivning
RES 620 OHM 5% 3/4W 2010
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
620 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
ERJ-12ZYJ621U Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)