TX2SS-LT-12V-1-Y är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Bilden för TX2SS-LT-12V-1-Y är inte tillgänglig
TX2SS-LT-12V-1-Y
DigiKeys produktnummer
255-TX2SS-LT-12V-1-Y-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TX2SS-LT-12V-1-Y
Beskrivning
RELAY TELECOM DPDT 1A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Telekom Relä DPDT (2 Form C) Ytmontering
Kategori
Termineringstyp
Måsvinge
Tillverkare
Panasonic Electric Works
Tätningsklassning
Tätad - fullt
Serie
Aktiveringsnivå spänning
9VDC
Förpackning
Bulk
Frigöringsnivå spänning
1,2VDC
Artikelstatus
Aktiv
Drifttid
4 ms
Monteringstyp
Ytmontering
Frånslagstid
4 ms
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmaterial
Silverpalladium (AgPd), guld (Au)
Kontaktklassning (ström)
1 A
Godkännande myndighet
BSI, cURus
Switchspänning
220VDC - Max.
Relätyp
Telekom
Last - Max. switchning
220VA
Spolresistans
1.44 kOhms
Spolström
8.3 mA