TX2SA-12V-TH-X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Bilden för TX2SA-12V-TH-X är inte tillgänglig
TX2SA-12V-TH-X
DigiKeys produktnummer
255-TX2SA-12V-TH-X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TX2SA-12V-TH-X
Beskrivning
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
General Purpose Relä DPDT (2 Form C) Ytmontering
Kategori
Termineringstyp
Måsvinge
Tillverkare
Panasonic Electric Works
Tätningsklassning
Tätad - fullt
Serie
Aktiveringsnivå spänning
9VDC
Förpackning
Bulk
Frigöringsnivå spänning
1,2VDC
Artikelstatus
Aktiv
Drifttid
4 ms
Monteringstyp
Ytmontering
Frånslagstid
4 ms
Spolspänning
12VDC
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktform
DPDT (2 Form C)
Kontaktmaterial
Silver (Ag), guld (Au)
Kontaktklassning (ström)
2 A
Godkännande myndighet
BSI, cURus
Switchspänning
250VAC, 220VDC - Max..
Relätyp
General Purpose
Last - Max. switchning
500VA, 440W
Spolresistans
1.028 kOhms
Spolström
11.7 mA