SZMMSZ13T1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 693
Datablad
Dioder - zener 13 V 500 mW ±5% Ytmontering SOD-123
SZMMSZ13T1G
DigiKeys produktnummer
488-SZMMSZ13T1GTR-ND - Remsa och spole (TR)
488-SZMMSZ13T1GCT-ND - Remsbit (CT)
488-SZMMSZ13T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZMMSZ13T1G
Beskrivning
DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Tillverkarens standardleveranstid
46 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SZMMSZ13T1G Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±5%
Inkapsling/låda
Effekt - max
500 mW
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms
Basproduktens nummer
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 8 V