SZMM3Z20VST1G | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SZMM3Z20VST1G |
Beskrivning | DIODE ZENER 20V 300MW SOD323 |
Tillverkarens standardleveranstid | 54 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder - zener 20 V 300 mW ±2,45% Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - läckström @ Vr 50 nA @ 14 V |
Tillv. | Spänning - fram (Vf) (max) @ If 900 mV @ 10 mA |
Serie | Arbetstemperatur -65°C-150°C (TJ) |
Tolerans ±2,45% | Inkapsling/låda |
Effekt - max 300 mW | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323 |
Impedans (max) (Zzt) 55 Ohms |