SZMM3Z18VT1G är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 23 905
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 580
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Central Semiconductor Corp
Dioder - zener 18 V 300 mW ±6% Ytmontering SOD-323
SC-76, SOD-323
SZMM3Z18VT1G
DigiKeys produktnummer
SZMM3Z18VT1GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
SZMM3Z18VT1GOSCT-ND - Remsbit (CT)
SZMM3Z18VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZMM3Z18VT1G
Beskrivning
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
53 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SZMM3Z18VT1G Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
900 mV @ 10 mA
Tillv.
Arbetstemperatur
-65°C-150°C
Tolerans
±6%
Inkapsling/låda
Effekt - max
300 mW
Impedans (max) (Zzt)
45 Ohms
Basproduktens nummer
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 12.6 V