MSQA6V1W5T2G
DigiKeys produktnummer
MSQA6V1W5T2GOSTR-ND - Remsa och spole (TR)
MSQA6V1W5T2GOSCT-ND - Remsbit (CT)
MSQA6V1W5T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSQA6V1W5T2G
Beskrivning
TVS DIODE 3VWM SC88A
Tillverkarens standardleveranstid
54 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MSQA6V1W5T2G Modeller
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
90pF vid 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
4
Inkapsling/låda
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Spänning - backspänning (typ)
3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
6,1V
Basproduktens nummer
Effekt - toppuls
150W