S8VK-C24024
DigiKeys produktnummer
Z5295-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S8VK-C24024
Beskrivning
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
AC Nätaggregat för DIN-skena 1 Utgångar 24V 10A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S8VK-C24024 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
240W
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Spänning - isolering
3 kV
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Effektivitet
87%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-25°C-60°C
Ingångstyp
AC
Egenskaper
Justerbar utgång, IP20, universalingång
Antal utgångar
1
Storlek/dimension
L 5,91" x B 2,36" x H 4,92" (150,0 x 60,0 x 125,0mm)
AC-spänning - Ingång
85-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Spänning - utspänning 1
24V
Basproduktens nummer
Ström - utgång (max)
10A