J7KN-14D-10 24D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Omron Automation and Safety
I lager: 0
Datablad
Kontaktorer 3PST-NO (3 Form A) 14 A 24VDC Spolar Chassimontering, DIN-skena
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
J7KN-14D-10 24D
DigiKeys produktnummer
J7KN-14D-1024D-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
J7KN-14D-10 24D
Beskrivning
CONTACTOR
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
J7KN-14D-10 24D Modeller
Kategori
Kontaktklassning (ström)
14 A
Tillverkare
Omron Automation and Safety
Switchspänning
690VAC - Max..
Serie
Egenskaper
Extrakontakter
Förpackning
Bulk
Termineringstyp
Skruvplint
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-60°C
Monteringstyp
Chassimontering, DIN-skena
Drifttid
12 ms
Spolspänning
24VDC