NX3L4051PW-Q100J
DigiKeys produktnummer
568-12394-2-ND - Remsa och spole (TR)
568-12394-1-ND - Remsbit (CT)
568-12394-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NX3L4051PW-Q100J
Beskrivning
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 Krets IC-brytare 8:1 750mOhm 16-TSSOP
Kategori
Laddningsinjektion
15pC
Tillverkare
NXP USA Inc.
Kanalkapacitans (CS(av), CD(av))
35pF
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - läckström (IS(off)) (max)
10nA
Artikelstatus
Aktiv
Överhörning
-90dB vid 100kHz
Multiplexer-/demultiplexerkrets
8:1
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Antal kretsar
1
Grad
Automotive
Resistans på-läge (max)
750mOhm
Godkännande
AEC-Q100
Kanal-till-kanal-matchning (ΔRon)
70mOhm
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - matning, enkel (V+)
1,4V-4,3V
Inkapsling/låda
16-TSSOP (Bredd 0,173", 4,40mm)
Brytartid (till, från) (max)
45ns, 25ns
Leverantörens enhetsförpackning
16-TSSOP
-3 dB bandbredd
15MHz