MRFX1K80NR5
DigiKeys produktnummer
568-MRFX1K80NR5TR-ND - Remsa och spole (TR)
568-13883-1-ND - Remsbit (CT)
568-MRFX1K80NR5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRFX1K80NR5
Beskrivning
RF MOSFET LDMOS 65V OM1230-4
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF Mosfet 65 V 1,8MHz-470MHz 24dB 1800W OM-1230-4L
Kategori
Spänning - test
65 V
Tillverkare
NXP USA Inc.
Effekt - utgång
1800W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Inkapsling/låda
OM-1230-4L
Teknologi
LDMOS
Leverantörens enhetsförpackning
OM-1230-4L
Frekvens
1,8MHz-470MHz