MRF101AN-50MHZ
DigiKeys produktnummer
568-14756-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRF101AN-50MHZ
Beskrivning
MRF101AN REF BRD 50MHZ 119W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
MRF101AN - Transistor 50MHz Utvärderingskort
Kategori
Innehåll
Kort
Tillverkare
NXP USA Inc.
Använd IC / komponent
MRF101AN
Förpackning
Bulk
RF-frekvens
50MHz
Artikelstatus
Aktiv
Funktion
Transistor
Typ
Transistor
Basproduktens nummer
Frekvens
50MHz