11938SB-B4N-QA-00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 928
Datablad
I lager: 14
ebm-papst Inc.
I lager: 372
Sunon Fans
I lager: 0
Orion Fans
Bilden för 11938SB-B4N-QA-00 är inte tillgänglig
11938SB-B4N-QA-00
DigiKeys produktnummer
12-11938SB-B4N-QA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11938SB-B4N-QA-00
Beskrivning
FAN 119MM X 38MM 240VAC TERMINAL
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 240VAC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 105,9 CFM (2,97m³/min) 2 plintar
Brus
44,0dB
Serie
Effekt (Watt)
15,50W
Spänning - märkt
240VAC
Arbetstemperatur
14-149°F (-10-65°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,120A
Bredd
38,00mm
Luftflöde
105,9 CFM (2,97m³/min)
Statiskt tryck
0,400 in H2O (99,6 Pa)
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C