11938FB-B3N-AA-00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 928
Datablad
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
I lager: 14
I lager: 9
Comair Rotron
I lager: 69
ebm-papst Inc.
I lager: 372
Sunon Fans
Qualtek
I lager: 13
Orion Fans
Mechatronics Fan Group
I lager: 254
Bilden för 11938FB-B3N-AA-00 är inte tillgänglig
11938FB-B3N-AA-00
DigiKeys produktnummer
12-11938FB-B3N-AA-00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11938FB-B3N-AA-00
Beskrivning
FAN 119MM X 38MM 230VAC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläktar Tubeaxial 230VAC Fyrkantig - L 119mm x H 119mm Kula 110,0 CFM (3,08m³/min) 2 plintar
Kategori
Fläkttyp
Tubeaxial
Tillverkare
Brus
45,0dB
Serie
Effekt (Watt)
14,00W
Förpackning
Bulk
RPM
3100 varv/min
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 plintar
Spänning - märkt
230VAC
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 119mm x H 119mm
Strömklassning (Ampere)
0,080A
Bredd
38,00mm
Material - ram
Aluminium
Luftflöde
110,0 CFM (3,08m³/min)
Material - blad
Plast
Statiskt tryck
0,370 in H2O (92,2 Pa)
Livslängd @ temp.
100 000tim vid 25°C