06025SA-12P-EA-D0 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 352
Datablad
I lager: 227
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 24,0 CFM (0,672m³/min) 2 trådledare
06025SA-12P-EA-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-12P-EA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-12P-EA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
33,0dB
Serie
Effekt (Watt)
2.04 W
Förpackning
Bulk
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,170A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
24,0 CFM (0,672m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,270 in H2O (67,3 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C