06025SA-12N-AA-D0 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 352
Datablad
Parametrisk ekvivalent
NMB Technologies Corporation
I lager: 227
Datablad
I lager: 0
Fläkt Tubeaxial 12VDC Fyrkantig - L 60mm x H 60mm Kula 23,3 CFM (0,652m³/min) 2 trådledare
06025SA-12N-AA-D0
DigiKeys produktnummer
12-06025SA-12N-AA-D0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
06025SA-12N-AA-D0
Beskrivning
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Detaljerad beskrivning
Brus
33,0dB
Serie
Effekt (Watt)
1.8 W
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 60mm x H 60mm
Strömklassning (Ampere)
0,150A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
23,3 CFM (0,652m³/min)
Statiskt tryck
0,250 in H2O (62,3 Pa)
Livslängd @ temp.
40 000tim vid 60°C