05125GS-12N-AA-D0
05125GS-12N-AA-D0
05125GS-12N-AAD-0
DigiKeys produktnummer
12-05125GS-12N-AAD-0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
05125GS-12N-AAD-0
Beskrivning
FAN BLOWER 51X25MM 12VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Fläkt 12VDC Fyrkantig/avrundad - L 51mm x H 51mm Kula 7,1 CFM (0,199m³/min) 2 trådledare
Kategori
Egenskaper
Automatisk omstart
Tillv.
Brus
39,0dB
Serie
Effekt (Watt)
2.4 W
Förpackning
Box
RPM
Artikelstatus
Aktiv
Terminering
2 trådledare
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
14-158°F (-10-70°C)
Storlek/dimension
Fyrkantig/avrundad - L 51mm x H 51mm
Strömklassning (Ampere)
0,200A
Bredd
25,00mm
Spänningsintervall
6-13,8VDC
Luftflöde
7,1 CFM (0,199m³/min)
Material - ram
Plast
Statiskt tryck
0,680 in H2O (169,4 Pa)
Material - blad
Plast
Lagertyp
Kula
Livslängd @ temp.
50 000tim vid 25°C