F17HA-05HC
F17HA-05HC
F17HA-05HC
DigiKeys produktnummer
563-1426-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
F17HA-05HC
Beskrivning
FAN AXIAL 17X8MM 5VDC WIRE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Fläkt Tubeaxial 5VDC Fyrkantig - L 17mm x H 17mm Hylsa 0,636 CFM (0,018m³/min) 2 trådledare
Kategori
Brus
15,0dB(A)
Tillv.
Effekt (Watt)
150 mW
Serie
RPM
Förpackning
Bulk
Terminering
2 trådledare
Arbetstemperatur
14-140°F (-10-60°C)
Spänning - märkt
Vikt
0,005 lb (2,27 g)
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 17mm x H 17mm
Strömklassning (Ampere)
0,060A
Bredd
8,00mm
Spänningsintervall
4,5-5,5VDC
Luftflöde
0,636 CFM (0,018m³/min)
Material - ram
Vätskekristallpolymer (LCP)
Statiskt tryck
0,068 in H2O (17,0 Pa)