RB751V40,115 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RB751V40,115 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD323 |
Tillverkarens standardleveranstid | 30 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 40 V 120mA Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 500 nA @ 30 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 2pF vid 1V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 40 V | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323 |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 120mA | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 370 mV @ 1 mA | Basproduktens nummer |