PZU4.7B3A,115 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 65
Datablad
Similar
I lager: 0
I lager: 104
Central Semiconductor Corp
Dioder - zener 4.7 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323