PZU14B2A,115 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 6 594
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Dioder - zener 14 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323