PMV20XNEAR är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
I lager: 201 995
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 9 206
Datablad
Infineon Technologies
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanal 20 V 6,3 A (Ta) 460mW (Ta), 6,94W (Tc) Ytmontering TO-236AB