PMEG6002EJ,115 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PMEG6002EJ,115 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 60V 200MA SOD323F |
Tillverkarens standardleveranstid | 26 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 60 V 200mA Ytmontering SOD-323F |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 5 ns |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 100 µA @ 60 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 14pF vid 1V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 60 V | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323F |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 200mA | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 600 mV @ 200 mA | Basproduktens nummer |
Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet |