PESD3V3V1BLYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD3V3V1BLYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD3V3V1BLYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD3V3V1BLYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3V1BLYL
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 10VC DFN1006-2
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10V Klämma 5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1006-2
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Kapacitans @ frekvens
13pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
1
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
SOD-882
Spänning - genombrott (min)
4,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
10V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)