PESD3V3U1UL-QYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD3V3U1UL-QYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3U1UL-QYL
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM DFN10062
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1006-2
Kategori
Tillämpningar
Ethernet, telekom, USB
Tillv.
Kapacitans @ frekvens
2,6pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
1
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
SOD-882
Spänning - genombrott (min)
4,5V