PESD3V3U1UL,315 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
STMicroelectronics
I lager: 727
Datablad
STMicroelectronics
I lager: 118
I lager: 6
I lager: 0
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1006-2
Introducing Automotive DFN packages
PESD3V3U1UL,315
DigiKeys produktnummer
1727-4154-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-4154-1-ND - Remsbit (CT)
1727-4154-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3U1UL,315
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM DFN1006-2
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kapacitans @ frekvens
2,6pF vid 1MHz
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
SOD-882
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
4,5V