BZX84J-B8V2,115 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
I lager: 2 920
Datablad
Dioder - zener 8.2 V 550 mW ±2% Ytmontering SOD-323F