BZX84-C7V5,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 405 395
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
I lager: 669
Panjit International Inc.
Comchip Technology
Dioder - zener 7.5 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB