BZX84-C4V7,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 20 937
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
I lager: 942
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
I lager: 429
Panjit International Inc.
Dioder - zener 4.7 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB