BZX84-C20,215 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 5 352
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 1 218
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
Comchip Technology
I lager: 991
Dioder - zener 20 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB