BZX84-C16,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 65 483
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 595
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Dioder - zener 16 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB