BZX84-C13,215 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 67 490
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 167
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diotec Semiconductor
Panjit International Inc.
Diodes Incorporated
Comchip Technology
Dioder - zener 13 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB