BZX84-C11,235 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 22
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 5 645
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 0
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
Dioder - zener 11 V 250 mW ±5% Ytmontering TO-236AB